DORADCA TECHNICZNO HANDLOWY
P.W. Structum Sp. z o.o.
Lublin, Lubelskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Structum Sp. z o.o. jest internetową firmą technologiczną obecną na rynku już od 25 lat. Zarządzamy grupą branżowych portali internetowych.

Dystrybuujemy produkty i rozwiązania technologiczne dla budownictwa i przemysłu. Naszymi odbiorcami są firmy wykonawcze i instytucje zarządzające infrastrukturą techniczną.

Do rozwoju jednego z naszych portali TECHNOLOGIE-BUDOWLANE.COM, oferującego nowoczesne produkty i rozwiązania techniczne dla budownictwa, poszukujemy osoby na stanowisko : Doradca Techniczno - Handlowypraca w formie zatrudnienia na umowę o pracę na zastępstwoMiejsce i rodzaj pracy Lublin - praca w biurzeCele i zadania realizacja uzgodnionych celów sprzedażowych, doradztwo oraz kompleksowa obsługa sprzedaży materiałów budowlanych, skuteczne i aktywne pozyskiwanie klientów, dostawców i produktów, utrzymanie i rozwój relacji z klientami, przygotowywanie poradników technicznych, aktualizacja katalogu produktów.

Oczekiwania wykształcenie wyższe lub średnie techniczne, zainteresowania i kompetencje związane z branżą budowlaną, łatwość nawiązywania kontaktów biznesowych, umiejętność budowania relacji biznesowych, umiejętność posługiwania się komputerem i korzystania z Internetu, sumienność i dokładność.

Mile widziane doświadczenie w aktywnej sprzedaży, doświadczenie w obsłudze klienta, zainteresowania marketingowe, znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu średnim, poczucie humoru.

Oferujemy ciekawą pracę stacjonarną w biurze w innowacyjnej firmie o stabilnej pozycji rynkowej, motywacyjny system wynagrodzeń, szkolenia produktowe, zatrudnienie na zasadach umowy o pracę.

Rekrutacja i zgłoszenia CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać mailem na adres : (w tytule maila prosimy dopisać : "rekrutacja technologie budowlane" albo TUTAJ.

Adres do korespondencji : Structum Sp. z o.o. Niepodległości 30 / 59, 20-246 Lublin, Poland Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn.

29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku