Java Developer (ze znajomością Angular)
TeamQuest Sp. z o.o.
Warszawa, Polska
6 d. temu
source : Jobs.pl

Nasz Klientjest dostawcą rozwiązań informatycznych dla sektora publicznego oraz komercyjnego. Oferują wiedzę, doświadczenie i metody pracy pozwalające na realizację złożonych projektów, tworzonych pod zamówienia Klientów.

Ważne są dla nich zarówno umiejętności techniczne jak i chęć integracji i współpracy. W ramach organizacji, zespół najbardziej doświadczonych konsultantów o kompetencjach zarządzania projektami oraz projektowania architektury rozwiązań, podczascyklicznych spotkań czuwa nad kierunkiem rozwoju technologicznego i stackiem wytwarzanego oprogramowania.

Lubisz wyzwania?Szukasz ciekawej rozwojowej pracy, w której nie będziesz się nudził?Aplikuj!

Wymagania :

  • 3 lata doświadczenia
  • Znajomość :
  • Java, Spring Boot, Hibernate
  • Angular
  • PostgreSQL / MySQL
  • Doświadczenie w pracy z Git
  • Doświadczenie w integracji systemów
  • Proponowanie sposobu implementacji funkcjonalności - głowa pełna pomysłów : )
  • Chęć rozwoju
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Oferujemy :

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od poziomu posiadanych umiejętności
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B
  • Stabilną, długofalową współpracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Realizację zadań w metodyce Scrum
  • Interesujące, pełne wyzwań projekty
  • W na sposób implementacji realizowanych funkcjonalności
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę w młodym zespole oraz przyjazną atmosferę
  • Realne perspektywy rozwoju oraz szkoleń
  • Prywatną opiekę medyczną i kartę MultiSport
  • Owocowe wtorki, piłkarzyki itp. : )
  • Obowiązki :

  • Realizacja nowych funkcjonalności i rozwój istniejącego oprogramowania
  • Proponowanie rozwiązań do nowych projektów
  • Praca w zespołach scrum'owych
  • Tworzenie oprogramowania w oparciu o Spring i Angular
  • Dodatkowo :

    Stack technologiczny, w którym pracujemy :

  • JEE (EJB, JSF, PrimeFaces)
  • Spring (Spring framework, SpringBoot, SpringData.)
  • Hibernate
  • PostgreSQL, Oracle DB, MariaDB
  • Angular
  • CI / CD( GitLab, GitLab CI / CD, Maven)
  • YouTrack
  • IntelliJ IDEA
  • Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

    TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.