Estrichleger, posadzkarz, fliziarz, niemiecka umowa o prac
Fliesen Estrich
Opole, Opolskie
7 d. temu
source : Lento.pl

Poszukuje do pracy doswiadczonych posadzkarzy Estrichlegerow do firmy koło ERFURTU, do brygady 6 osobowej, z komunikatywnym jezykiem niemieckim, osoby mieszkajace wzdłuż autostady A4 k.

Opola, Lublinca, Wroclawia.... Oferuje stalą umowe o prace z zameldowaniem w niemczech, oplacony hotel pokoje z łazienką, wszystkie niezbedne narzedzia, PRACA PRZEZ CAŁY ROK, na duzych powierzchniach tj.

sklepy Edeka, Rewe,Lidl, Aldi, Netto.... wynagrodzenie przez pierwsze 4-8 tygodni (okres probny) 2900-3400 € brutto po tym czasie 3500-

4000€ brutto miesiecznie DODATKOWO opłacony nocleg + 10€ netto / dziennie, ubranie robocze + 30 dni urlopu platnego w roku, + swieta ekstra platne zgodnie z niemieckim prawem.

kazdy weekend wolny z zjazdem do domu. Bez pośredników. Praca w brygadzie 6 osobowej, przy posadzkach dla przykladu jak wejdziesz do sklepu biedronki spojrzysz na podlogę -

tym sie zajmujemy. jesli nie odbieram lub jestem poza zasiegiem prosze sms o tresci "praca" oddzwonię

Step 2
Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku