Pedagog/oligofrenopedagog
Planeta 21
Krosno, Podkarpackie
3 d. temu
source : Lento.pl

Niepubliczne Przedszkole Integracyjne Planeta 21 w Krośnie zatrudni Pedagoga Zapewniamy : - szkolenia podnoszące kwalifikacje, - wsparcie merytoryczne, - atrakcyjne wynagrodzenie, - umowę o pracę.

Oczekiwania : - kwalifikacje odpowiednie dla zajęcia stanowiska pedagoga, terapeuty pedagogicznego - mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi z niepełnosprawnościami, - motywacja do pracy, - chęć podnoszenia swoich kwalifikacji.

Do zadań pedagoga będzie należało prowadzenie zajęć rewalidacyjnych i terapii pedagogicznej, obserwacja grupy, prowadzenie diagnozy pedagogicznej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres mailowy : Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku