Regionalny Specjalista ds. Personalnych
Biedronka
Sieradz
1 d. temu

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za :

  • wsparcie przełożonego w realizacji zadań z obszaru HR,
  • zadania z obszaru administracji personalnej,
  • rekrutację pracowników do zespołu Biura Regionu,
  • przygotowywanie analiz i raportów dotyczących wskaźników HR,
  • wsparcie Trenerów w organizacji szkoleń,
  • zadania związane z procesem oceny pracowników,
  • aktywności związane z obszarem CSR.
  • Od kandydatów oczekujemy :

  • minimum rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • dobrej znajomości pakietu Microsoft Office (w szczególności MS Excel i MS PowerPoint),
  • umiejętności analitycznych,
  • znajomości języka angielskiego w stopniu wystarczającym do analizy raportów,
  • gotowości do odbycia szkolenia w jednym z naszych centrów dystrybucyjnych (w ramach delegacji),
  • umiejętności pracy w zespole,
  • proaktywnej postawy w codziennych działaniach.
  • Oferujemy :

  • umowę o pracę na zastępstwo,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w jednej z największych prywatnych firm w Polsce,
  • ciekawy zakres obowiązków i możliwości rozwoju zawodowego,
  • bogaty pakiet benefitów (m.in. kartę multisport, opiekę medyczną, dostęp do 20 programów socjalnych),
  • przyjazną atmosferę pracy.
  • Zgłoś tę pracę