Monter paneli słonecznych - Belgia - 14-15 e/netto
CCU
Rzeszów, Podkarpackie
3 d. temu
source : Lento.pl

CONCRETE CONSTRUCTION UNION Sp. z o.o. to polska firma z siedzibą w Gdańsku, realizująca projekty budowlane jak i produkcyjne na terenie całej Europy.

Od wielu lat zatrudnia ponad 100 pracowników z wielu państw Unii Europejskiej w tym z Polski. Ceniąc pracowitość i doświadczenie polskich specjalistów oferuje pracę dla ludzi pragnących nawiązać z firmą stałą współpracę.

Obecnie poszukujemy doświadczonych monterów / instalatorów paneli słonecznych do pracy w Belgii. Klient dostarcza i montuje polikrystaliczne panele słoneczne.

Wymagania : - doświadczenie w montowaniu polikrystalicznych paneli słonecznych, - znajomość języka angielskiego, - własny samochód - warunek, - umiejętność pracy w zespole, - niezawodność i samodzielność podczas wykonywanych prac, - VCA - mile widziane.

Oferujemy : - 14 - 15 euro netto / godz, - Klient zapewnia dużą ilość godzin, - zakwaterowanie - całkowity koszt zakwaterowania po stronie pracodawcy, - zwrot kosztów pierwszego przejazdu do Belgii do kwoty 85 euro, - zwrot kosztów dojazdu do pracy (rozliczanie na zasadzie kilometrówki), - po trzech miesiącach - wypłacamy ekwiwalent 60 euro na ubrania robocze, - możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia (17 euro miesięcznie).

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku