.NET Developer (Remote)
NASK PIB
Stawki 40, Warszawa
‎19 godz. temu
source : Solid.jobs

Czym będziesz się zajmować?

Twój zakres obowiązków :

  • udział w procesie wytwórczym od designu, przez programowanie, aż po deployment i utrzymanie;
  • udział w tworzeniu architektury systemu i wyboru stosowanego stosu technologicznego;
  • ewaluacja i testowanie nowych narzędzi i rozwiązań;
  • wspieranie i dzielenie się wiedzą oraz doświadczeniem.
  • Nasze wymagania :

  • minimum dwa lata doświadczenia w tworzeniu oprogramowania w technologii .Net Core;
  • bardzo dobra znajomość C#, w szczególności ASP.NET Web API;
  • doświadczenie w programowaniu wg podejścia TDD, Clean Code;
  • praktyczna znajomość systemów kontroli wersji (git) preferowany Gitlab;
  • znajomość obiektowych technik programowania i wzorców projektowych;
  • wiedza na temat zagadnień związanych z bezpieczeństwem teleinformatycznym oraz sposobów eliminowania podatności;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym analizę dokumentacji technicznej;
  • umiejętność testowania wytworzonego kodu i aplikacji;
  • dobra znajomość narzędzi Visual Studio lub Rider;
  • znajomość relacyjnych baz danych oraz narzędzi ORM EF lub NH;
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
  • sumienność i dokładność w wykonywaniu zadań;
  • Growth Mindset.
  • Mile widziane

  • doświadczenie w pracy w zespołach stosujących metody zwinne (SCRUM);
  • znajomość zagadnień DevOps (praca z Gitlab, TeamCity, Docker, Kubernetes).
  • Czego wymagamy?

    2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

    Znajomości :
  • NET Core
  • NET Core
  • ASP.NET Web API
  • Mile widziane :
  • DevOps
  • Języki :
  • Polski
  • Angielski
  • Jakie warunki i benefity otrzymasz?

  • 7000-12000 PLN miesięcznie
  • Umowa o pracę - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna : Możliwa w całości
  • Szkolenia wewnętrzne, Wyjazdy na konferencje, Klasy językowe
  • Pakiet medyczny, Ubezpieczenie, Pakiet sportowy
  • Kawa / Herbata
  • Kim jesteśmy?

    Chcesz tworzyć systemy, którymi pochwalisz się przed milionami Polaków?Liczy się dla Ciebie jakość?Chcesz nieustannie się rozwijać?

    To właśnie Ciebie szukamy!Jesteśmy dynamicznym, fajnym zespołem. Lubimy ze sobą pracować, gdyż łączy nas pasja do wytwarzania oprogramowania.

    Zawsze dążymy do doskonałości zarówno w przypadku tworzonych systemów, jak i własnego rozwoju.Chcemy mieć poczucie, że nasza praca jest ważna.

    Skupiamy się na tworzeniu nowych systemów dla administracji publicznej (projekty greenfield) z lekką pracy utrzymaniowej.

    Duży nacisk kładziemy na jakość dbając o wartościowy Code Review oraz automatyzację wszystkiego, co warto automatyzować.