Asystent do spraw marketing - Gaming Category
Randstad Polska
Warszawa, Polska
3 d. temu

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z sektora IT poszukujemy młodej, zaangażowanej i odpowiedzialnej osoby do zespołu Gaming Category Management

oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia doświadczenia w renomowanej organizacji,
  • Umowa o pracę na okres 18 miesięcy,
  • Możliwość pracy w międzynarodowym, wielokulturowym środowisku,
  • Ambitna rola w globalnej firmie,
  • Elastyczne warunki pracy.
  • zadania

  • wspomaganie zespołu Gaming category w działaniach marketingowych
  • tworzenie publikacji na temat nowości z zakresu hardware jak i software organizacji
  • analiza wyników sprzedaży, poszukiwanie trendów, wsparcie działu sprzedaży
  • oczekujemy

  • pierwsze doświadczenia pracy w biznesie (preferowane : analiza danych, marketing, branża entertainment)
  • ukończone minimum studia licencjackie (ewentualnie student 3 roku)
  • zainteresowanie gamingiem, znajomość branży
  • zdolności analityczne, umiejętność (i chęć) pracy z danymi
  • samodzielność, odpowiedzialność
  • łatwość pracy w zespole
  • język polski ojczysty, język angielski zaawansowany, dodatkowym atutem inne języki regionu europy środkowo-wschodniej (czeski, słowacki,rumuński, rosyjski)
  • bardzo dobra znajomość programów Excel
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47