Praca w McDonald’s na Wyżynach
McDonald's
Bydgoszcz
2 d. temu

Cześć!

Szukasz pracy na pełen etat, bądź jesteś sudentem / studentką i chcesz dorobić? Jeśli tak, to świetnie trafiłeś! Szukamy pracowników do restauracji McDonalds na Wyżynach.

W zależności jakim czasem dysponujesz mamy możliwość wyboru etatu z pośród 4 opcji : cały etat, 3 / 4 etatu, 1 / 2 etatu, bądź 1 / 4 etatu.

Niepełne etaty umożliwiają dopasowanie grafiku wg dyspozycyjności, własnych potrzeb (np. studia).

Wielu z nas zaczynało bez jakiegokolwiek doświadczenia!

Nauczysz się u nas rozwijać przydatne umiejętności, a także będziesz mieć realne szanse szybkiego awansu i objęcia stanowiska instruktorskiego lub managerskiego.

Wszystkie awanse odbywają się wewnątrz restauracji, a każdy z nas zaczynał od stanowiska pracownika restauracji.

Zapraszamy Cię do Restauracji McDonald’s Wyżyny!

Twoimi zadaniami w restauracji będzie :

  • przygotowywanie produktów (kanapek, sałatek, napojów, deserów) oraz obsługa urządzeń
  • prace magazynowe, uzupełnianie zapasów
  • sprzedaż produktów, obsługa kasy fiskalnej, kompletowanie i wydawanie zamówień
  • prace porządkowe na terenie restauracji
  • Czego oczekujemy od Ciebie, jako kandydata?

  • otwartości i pozytywnego nastawienia do pracy i gości restauracji : )
  • nie wymagamy doświadczenia w gastronomii - na początku pracy zapewniamy wprowadzenie i wszystkie niezbędne szkolenia, ale jeśli już masz na koncie pracę w branży - będzie to dodatkowy atut
  • mile widziana książeczka sanitarno-epidemiologiczna
  • Zapraszamy również osoby z niepełnosprawnością

    Co oferujemy Tobie jako McDonald’s?

  • elastyczny grafik i możliwość pogodzenia pracy z Toimi dodatkowymi zajęciami, szkołą lub studiami. Pracę w McDonalds możesz łączyć z różnymi zobowiązaniami (możesz pracować w dogodnych dla Ciebie dniach i godzinach - wszystko ustalisz na początku pracy)
  • pracę w miejscu, w którym ceni się atmosferę i wzajemne relacje
  • pracę w zgranym zespole
  • możliwość rozwoju kompetencji, a także szybkiego awansu i przejęcia odpowiedzialności za zarządzanie poszczególnymi elementami funkcjonowania restauracji
  • uczciwe i stabilne warunki ( umowa o pracę , pewne i terminowo wypłacane wynagrodzenie każdego miesiąca)
  • pakiet szkoleń, by nauczyć Ciebie wszystkich wymaganych od Ciebie umiejętności
  • wsparcie, by pokonać swoją obawę, jeśli jest to Twoja pierwsza praca
  • Zgłoś tę pracę