Serwisant
BBZ Polska s.c.
Kraków, małopolskie, Polska
1 d. temu
source : Pracuj.pl

Serwisant

Miejsce pracy : Kraków

Twój zakres obowiązków

 • obsługa i konserwacja maszyn poligraficznych
 • wykonywanie wydruków wielkoformatowych
 • międzyoddziałowy transport zamówień
 • Nasze wymagania

 • wykształcenie minimum średnie
 • mile widziane doświadczenie przy obsłudze Klienta
 • komunikatywność
 • samodzielność
 • To oferujemy

 • stabilne warunki zatrudnienia
 • ciekawą pracę w młodym i rozwijającym się zespole
 • pracę stacjonarną na pełen etat
 • prywatny pakiet medyczny
 • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, zaangażowania i osiąganych rezultatów
 • firmowe spotkania towarzyskie
 • do rekrutacji zapraszamy również osoby z orzeczeniem niepełnosprawności
 • O nas

  Drukarnia BBZ Polska s.c. działa nieprzerwanie od 1 sierpnia 2008 roku. Przez cały okres swojej ponad 14 letniej działalności stawia na rozwój.

  Na chwilę obecną drukarnia posiada 5 stacjonarnych oddziałów i zatrudnia ponad 40 etatowych pracowników.

  Miesięcznie obsługujemy kilkanaście tysięcy klientów, co sprawia, że nasz nazwa i logo są rozpoznawalne na mapie miasta. Głównymi odbiorcami naszych usług są instytucje publiczne z zakresu architektury, firmy budowlane, studenci architektury i studiów technicznych oraz indywidualni odbiorcy.

  Wyróżniającą cechą działalności firmy jest różnorodność wykonywanych usług.

  Firma zawsze dba o swoich pracowników. Wszyscy jej członkowie posiadają prywatny pakiet opieki medycznej. Organizowane są dodatkowe cykliczne spotkania towarzyskie.

  Firma na przestrzeni lat otrzymała wiele podziękowań od swoich biznesowych partnerów, za rzetelną pracę, pomoc i wsparcie przy realizacji wielu projektów.

  Klikając w przycisk Aplikuj , Aplikuj teraz lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BBZ Polska s.c. z siedzibą w : 31-128 Kraków, ul.

  Karmelicka 18, (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

  W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail : praca bbzpolska.pl Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez tego Pracodawcę, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę : Zgadzam się na przetwarzanie przez BBZ Polska s.

  c. (Pracodawca) moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Pracodawcę.

  W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z Pracodawcą pod adresem e-mail : praca bbzpolska.plBędziemy przetwarzali informacje o Tobie w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, w oparciu o następujące podstawy prawne : (a) aby wypełnić ciążące na nas obowiązki prawne dane wskazane w Kodeksie pracy (m.

 • in. dane identyfikacyjne, dane kontaktowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, umiejętności, kwalifikacje) lub w innych przepisach prawa (według wymogów ogłoszenia);
 • b) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i Twojej dostępności do rozpoczęcia pracy);
 • c) w oparciu o Twoją zgodę (np. Twój wizerunek, zainteresowania); w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. Twój adres e-mail, który jest niezbędny do Twojej identyfikacji na formularzu Pracuj.

  pl).Twoje dane osobowe możemy przetwarzać także w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji na różne stanowiska (w oparciu o Twoją zgodę).

  Podanie danych osobowych wskazanych w przepisach prawa, niezbędnych do podjęcia działań na Twoje żądanie przed zawarciem umowy lub niezbędnych w naszym prawnie uzasadnionym interesie, jest obowiązkowe, żeby wziąć udział w rekrutacji.

  Podanie pozostałych danych jest dobrowolne.Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę lub przetwarzamy je na Twoje żądanie przed zawarciem umowy) do innego administratora danych.

  Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres : 1 rokuTwoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez okres : 1 rokuTwoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.

  Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG).W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail : praca bbzpolska.pl

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku