Poszukiwana osoba do obsługi maszyn produkcyjnych - umowa o pracę,wynagrodze
Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.
Obrzycko, wielkopolskie, Polska
1 d. temu
source : SZUKAMPRACY.PL

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254.

Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Obecnie, dla naszego Klienta z branży budowlanej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko : Operator Maszyn.

Szukasz ciekawej, dobrze płatnej pracy....

 • ale boisz się, że nie posiadasz odpowiedniego doświadczenia? Świetnie trafiłeś! Tutaj nie musisz posiadać wiedzy czy doświadczenia , wszystkiego nauczą Cię Twoi bardziej doświadczeni koledzy! Wykazując się chęcią do nauki oraz motywacją do pracy, na pewno dasz sobie radę, a w razie problemów, zawsze będzie ktoś nad Tobą czuwał.
 • Aby do Nas dołączyć, musisz jedynie wykazać się odwagą do pracy na trzy zmiany . Jeżeli to nie problem, witaj w Zespole!

  Dodatkowo, jeśli potrafisz odczytywać rysunek techniczny, nie zapomnij wspomnieć o tym w swoim CV lub na rozmowie rekrutacyjnej, to wiele dla Nas znaczy!

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku