Konsultant Serwisowy SAP HR-PY
TeamQuest Sp. z o.o.
Warszawa, Polska
3 d. temu
source : Jobs.pl

Nasz Klient to wieloletni międzynarodowy Partner SAP, jeden z największych graczy na rynku firm wdrożeniowych w Polsce i Europie.

Aktualnie poszukujemy osoby, która obejmie stanowisko :

Wymagania :

  • Praktyczna znajomość systemu SAP HR-PY, HR-PA, HR-PT, HR-OM, w tym minimum 4-letnie doświadczenie utrzymaniowe i / lub projektowe w roli konsultanta lub administratora modułu,
  • Znajomość zasad naliczania wynagrodzeń potwierdzona praktycznym zastosowaniem w projektach wdrożeniowych i / lub projektach utrzymania,
  • Znajomość procesów związanych z zarządzaniem kapitałem ludzkim,
  • Umiejętność i doświadczenie pozwalające na samodzielną pracę bezpośrednio z Klientem,
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów.
  • Umiejętność zarządzania własnym czasem pracy,
  • Plany dalszego rozwoju w obszarze SAP HCM,
  • Znajomość języka angielskiego.
  • Dodatkowe atuty :

  • Doświadczenie w programowaniu w języku ABAP, w szczególności w obszarze HR-PA / HR-PY,
  • Doświadczenie w technologii SAP Workflow,
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Oferujemy :

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Duże możliwości rozwoju : udział w projektach dla największych firm w Polsce, dostęp do szkoleń i wewnętrznej bazy wiedzy.
  • Ścieżkę rozwoju popartą egzaminami certyfikacyjnymi uznawanymi na całym świecie.
  • Pracę w zgranym zespole, miłej i przyjaznej atmosferze.
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej po okresie próbnym.
  • Pracę stacjonarną bez konieczności częstych wyjazdów służbowych.
  • Pakiet socjalny obejmujący m.in. opiekę medyczną oraz pakiet rekreacyjny.
  • Obowiązki :

  • Świadczenie usług na rzecz Klientów drugiej i trzeciej linii wsparcia aplikacji SAP HCM ze szczególnym uwzględnieniem obszaru SAP HR-PY,
  • Realizacja na rzecz Klientów prac rozwojowych w obszarze SAP HCM,
  • Prowadzenie warsztatów szkoleniowych i szkoleń.
  • Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

    TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.