Młodszy/a Laborant/ka
FACHPRACA
Elżbietów, Poland
5 d. temu

Wiodący producent wyrobów branży mleczarskiej Firma Bakoma Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem firmy, oraz wprowadzeniem nowych produktów na rynek, poszukuje Kandydatów na stanowisko :

Młodszy / a Laborant / ka

OPIS STANOWISKA :

  • Wykonywanie badań oceny organoleptycznej i fizyko-chemicznej surowca, półproduktów, wyrobu gotowego, opakowań, dodatków spożywczych zgodnie z przyjętymi procedurami;
  • Nadzór nad procesem pakowania oraz pobieranie prób do badań;
  • Prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej;
  • Analiza uzyskanych wyników badań.
  • WYMAGANIA :

  • Wykształcenie min średnie, mile widziane : chemia, biologia, żywienie człowieka, technologia żywności, biotechnologia, kierunki pokrewne;
  • Umiejętność obsługi komputera;
  • Dobrej organizacji czasu pracy;
  • Umiejętności analitycznego myślenia;
  • Gotowość do pracy zmianowej.
  • OFERUJEMY :

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku;
  • Niezbędne narzędzia do pracy na stanowisku;
  • Bezpłatny dojazd autobusem pracowniczym z okolic Sochaczewa, Żyrardowa i Łowicza.
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych