Opieka nad samotną seniorką/ 1450 €/ od zaraz/ oko
Planeta Pracy s.c.
Wroclaw, PL
‎16 godz. temu
source : Europa.jobs

Miejsce : Ragenstauf (20 km od Ratyzbony)Długość zlecenia : 2 miesiąceWynagrodzenie : 1500 € netto / miesiącZnajomość języka : komunikatywnyPodopieczny : Podopiecznym jest 48-letni mężczyzna (180 cm, 80 kg).

Podopieczny od urodzenia ma problemy zdrowotne, jest niewidomy, porusza się na wózku inwalidzkim. Większość czasu spędza w łóżku, bardzo dużo śpi.

Opis oferty : Podopieczny mieszka z rodzicami- oboje mają po 70-lat, matka mężczyzny na początku maja ma operację biodra, spędzi kilka tyg.

w szpitalu. Rodzice do tej pory samodzielnie zajmowali się synem. Podopiecznego należy transferować na wózek - razem z ojcem, podopieczny również pomaga.

Należy pomóc mu również przy prysznicu, toalecie, przebieraniu się, myciu. Podopieczny nosi pampersy. Nie wstaje w nocy.

Do obowiązków należy również pomoc w domu tj. gotowanie, drobne prace porządkowe. Do dyspozycji jest osobny pokój z oddzielną łazienką, dostęp do internetu, TV.

Poszukujemy osoby z komunikatywną znajomością j. niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece. Wynagrodzenie : 1500 € netto / miesiąc + 170 € za zwrot kosztów podróży.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku