Praca + zabawa + duze zarobki / od zaraz
Investstante
Poznań, Wielkopolskie
‎4 godz. temu
source : Lento.pl

Masz dosyć życia od wypłaty do wypłaty? Jestes osobą z charakterem która nie boi się wyzwań? Chcesz podreperować budżet ?

Mamy dla Cb idealną prace w której poznasz ludzi podobnych do siebie! Praca w klubie nocnym z pokazami Pole-Dance Szukamy osób na różne stanowsika : kelnerki ( średnie wynagordzenie / tydzień 1000-1500 zł) - przyjmowanie zamówień, przedstawienie manu hostessy - rozmowy z gośćmi, wyglądanie ładnie, sztuczny tłum (średnie wynagordzenie / tydzień 1000-1500 zł) tancerki ( pokazy pole-dance, rozmowy z gości, tance prywatne) (średnie wynagordzenie / tydzień 2000-3000 zł) pomoc kelnerska ( 18 zł / h - pomoc w utrzymaniu czystosci na sali) kierownk klubowy (średnie wynagordzenie / tydzień 1500-3000 zł) / różne miasta - Poznań, Warszawa, Kraków, Wrocław Nie jest wymagane doświadczenie, szkolenie z każdego stanowiska W klubie jest zakaz nierządu - ograniczamy się do samych pokazów! Umowa zlecenie, okres oróbny płatny z naszej strony, możesz przyjsc i sie przekonać czy jest to miejsce dla Ciebie ! Możliwość pracy na cały etat jaki i 3 dni w tygodniu Dla osób z poza Poznania możliwość zakwaterowania Osoby zainteresowane prosze o przesyłanie CV.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku