Trade Marketing Specialist
HAYS POLAND Sp. z o.o.
Warszawa, Polska
5 d. temu
source : Jobs.pl

Dla naszego klienta, firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko

TRADE MARKETING SPECIALIST

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za nadzorowanie i koordynowanie procesów marketingowych poprzez przygotowanie sezonowych świątecznych produktów oraz koordynację kontyngentów.

Dodatkowo, do jej obowiązków będzie należało m.in. postewaluacje danych z gazetek promocyjnych i bieżąca praca na planach promocyjnych, update katalogów produktów dla Przedstawicieli Handlowych, przygotowanie modułów i wizualizacji gazetek promocyjnych / ekspozycji dla klientów.

Ponadto, będzie zapewniać wsparcie w przygotowaniu dokumentów zamówień magazynowych, budżetów oraz prezentacji briefingowych.

Do udziału w rekrutacji zapraszamy osoby wyróżniające się dobrą znajomością programów pakietu Office Excel oraz PowerPoint, umiejętnościami analitycznymi idącymi w parze ze zmysłem estetycznym.

Dodatkowo, wymagana jest znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1-B2.

Firma oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową , elastyczne godziny pracy, możliwość okazjonalnej pracy zdalnej po wcześniejszym ustaleniu, a także pracę w przyjaznym 5-osobowym zespole.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku