Operator Maszyn - nawet 19zł/h brutto+premie+transport pracowniczy!
KS Service sp. z o.o.
Rogoźno, Polska
3 d. temu
source : Jobs.pl

Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Obecnie, dla naszego Klienta z branży budowlanej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko : Operator maszyn.

MYŚLISZ,ŻE..

 • historie o ludziach, którzy zarabiają świetne pieniądze i lubią to co robią zdarzają się tylko w filmach?
 • Otóż nie! My chcemy udowodnić Ci, że życie może wyglądać jak najlepszy film!

  Dołącz do naszego grona Operatorów Maszyn!

 • Wystarczy, że posiadasz doświadczenie w pracy na produkcji.
 • Miło będzie nam również wiedzieć, że możesz pochwalić się umiejętnością rysunku technicznego!
 • Proponujemy Ci :

 • fantastyczne premie,
 • wynagrodzenie nawet 19 zł / h brutto,
 • umowę o pracę
 • transport pracowniczy!
 • DODATKOWE INFORMACJE

  Tylko kilka kroków dzieli Cię od pracy marzeń! Wyślij do nas swoje CV i przekonaj się na własnej jak to jest pracować w miejscu, do którego przychodzi się z uśmiechem : D

  Dodatkowych informacji udzielimy Ci pod numerem : 503 075 956 lub adresem : e.cofta ksservice.pl

  Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencja Zatrudnienia KS Service Sp.

  z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO)).

  Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom.

  Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania.

  Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania.

  Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.

  Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk APLIKUJ"

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku