Specjalista/-ka ds. Budowania relacji z klientem firmowym
mBank
Poznań, wielkopolskie, Polska
6 d. temu
source : Pracuj.pl

Specjalista / -ka ds. Budowania relacji z klientem firmowym

Miejsce pracy : Poznań

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z obecnymi klientami banku w segmencie klientów firmowych oraz pozyskiwanie nowych (zarządzanie portfelem klientów),
  • budowanie długotrwałych relacji z klientami poprzez oferowanie wsparcia ułatwiającego klientom zarządzanie firmą,
  • oferowanie szerokiej gamy produktów firmowych, w tym kredytów zabezpieczonych oraz leasingu,
  • edukowanie klienta w zakresie obsługi zdalnych kanałów dystrybucji.
  • Nasze wymagania

  • min. 2 letnie doświadczenie w sprzedaży produktów firmowych, także dla spółek z o.o.,
  • doświadczenie w oferowaniu kredytów zabezpieczonych hipotecznie i / lub gwarancjami BGK,
  • wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne lub finansowe,
  • umiejętność budowania trwałych relacji z klientami.
  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • Etapy rekrutacji

  • Porozmawiasz telefonicznie z rekruterem / ką
  • Spotkasz się z managerem / ką
  • Zaprosimy Cię na spotkanie z naszym Biurem Regionu
  • Damy znać, jak Ci poszło!
  • mBank

    Jesteśmy zorganizowani prowadzimy Fundację, która wspiera dzieci w młodzież w nauce matematyki i gramy razem z WOŚP!

    Tworzymy know how w 2020 przeprowadziliśmy 150 warsztatów i szkoleń na uczelniach, dzieląc się wiedzą i inspirując do innowacji.

    Dajemy więcej możliwości prawie 2500 pracowników jest z nami już ponad 10 lat. I zupełnie nas to nie dziwi. Wciąż znajdują nowe możliwości rozwoju i pracy w Grupie mBanku.