Inspektor ds. ochrony
Agencja Pracy Tymczasowej 4 Work
Szczecin, Polska
2 d. temu
source : Jobs.pl

Agencja Pracy Tymczasowej 4 Work Sp. z o.o. (nr wpisu : 12193) aktualnie dla swojego Klienta - Leadera branży logistycznej, poszukuje osób, które będą pracować na stanowisku :

Opis stanowiska :

  • Nadzór nad prawidłowym wykonywaniem usług ochrony na przydzielonym obszarze;
  • utrzymywanie kontaktu z Kontrahentami oraz odpowiedzialność za wysoką jakość świadczonej usługi
  • organizowanie pracy, wsparcie i kontrola podległych pracowników w realizacji zadań ochrony (w tym : rekrutacja, wprowadzanie na obiekt, szkolenia, planowanie oraz tworzenie grafików, rozliczanie czasu pracy podległych pracowników);
  • tworzenie dokumentacji obiektowej;
  • prowadzenie działań w kierunku pozyskiwania kontraktów;
  • sporządzanie wymaganej sprawozdawczości z wykonywanych działań;
  • sporządzanie dokumentacji rozliczeniowej.
  • Wymagania :

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników
  • Znajomości zagadnień związanych z ochroną i bezpieczeństwem,
  • umiejętność organizacji i koordynacji pracy własnej i podległego zespołu
  • Wysoki poziom kultury osobistej
  • wpis na listę Kwalifikowanych Pracowników Ochrony Fizycznej
  • samodzielność, operatywność, dynamizm w działaniu, nastawienie na współpracę.
  • dobra znajomość obsługi komputera (MS Office)
  • prawo jazdy kat. B
  • Oferujemy :

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę o Pracę Tymczasową
  • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,
  • pracę pełną wyzwań
  • możliwość rozwoju, nauki oraz zdobywania doświadczenia.
  • Zgadzam się na przetwarzanie przez APT 4 WORK Sp. z o.o z siedzibą w Wrocławiu danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym ujawnionych w zakresie szerszym niż określony w art.

    221 ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. Kodeksu Pracy'.