kierownik montażu
Randstad
Poznań, Wielkopolskie
1 d. temu

job description

Wywinduj swoją karierę! Czujesz, że to czas na zmiany? Masz doświadczenie na podobnym stanowisku ? Zapoznaj się z ofertą globalnego lidera w branży dźwigowej i aplikuj!

oferujemy

  • pracę w stabilnej międzynarodowej organizacji na podstawie umowy o pracę
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju osobistego
  • wynagrodzenie adekwatne do stanowiska i posiadanych kwalifikacji
  • pakiet benefitów : opieka medyczna (w tym dla członków rodziny), pakiet sportowy, ubezpieczenie na życie
  • zadania

  • planowanie i kierowanie montażami dźwigów, schodów i chodników ruchomych
  • współpracę z Klientami, kierownikami budów i dostawcami
  • dbanie o jakość, bezpieczeństwo i terminowość prowadzonych robót
  • oczekujemy

  • doświadczenia w całościowym kierowaniu projektami (najchętniej na stanowisku kierownika montażu)
  • wykształcenia wyższego technicznego
  • praktycznej znajomości procesów zachowania bezpieczeństwa
  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • umiejętności obsługi MS Office
  • zdolności komunikacyjnych i organizacyjnych
  • znajomość systemu SAP będzie atutem
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych