Obróbka metalu. praca od zaraz. TEOFILÓW
Targetplus
Łódź, Łódzkie
3 d. temu
source : Lento.pl

Poszukiwane osoby do pracy przy obróbce metalu Oferujemy : - stawka 15 zł brutto - premie za soboty 100%, nadgodziny 50%, nocki 20% -

możliwość zdobycia premii za produktywność do 500zł - praca na 3 zmiany. Zakład mieści się na Teofilowie w okolicy Lidla Zapraszam do kontaktu tel.

787 - 357 - 744. Jeżeli nie odbieram proszę o SMS o treści "CNC" - oddzwonię. Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art.

6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)"

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku