Praca Wladyslawowo
BFS
Władysławowo, Pomorskie
‎10 godz. temu
source : Lento.pl

Praca nad morzem! WŁADYSŁAWOWO! Poszukujemy pracowitych i uczciwych chłopaków (16-28lat) do pracy sezonowej we Władysławowie.

Praca od lipca do końca sierpnia. Można też na sam sierpień. Jest to handel obnośny- praca polega na chodzeniu pośród wypoczywających plażowiczów i sprzedaży artykułów spożywczych : gotowana kukurydza, popcorn, orzeszki, kawa, nachos itp.

trzeba krzyczeć głośno nazwy produktów) Praca odbywa się codziennie w dni pogodne w godzinach 9 / 10 -17 / 18. W dni deszczowe odpoczywamy.

W takie dni stwarzamy dla chętnych alternatywną pracę. Wynagrodzenie prowizyjne, uzależnione od wyników sprzedaży (od 2 / 3 zł od sprzedanej sztuki), co daje dniówki na poziomie 100 zł -

300 zł dziennie (czasami nawet więcej). Podpisujemy umowę zlecenie. Dla najlepszych pracowników przewidujemy wysokie premie.

Zapewniamy zakwaterowanie w samym Władysławowie w bardzo niskiej cenie, przy wysokiej sprzedaży jest darmowe! W przypadku osób z okolic zwracamy koszty dojazdu (bilety miesięczne, paliwo).

Jesteśmy doświadczoną firmą działającą na lokalnym rynku. Dzięki zdobytemu doświadczeniu bardzo szybko wdrożymy Cię w specyfikę pracy, tak abyś już od pierwszych dni pracy mógł zarabiać dużo i osiągać dobre wyniki.

Co wyróżnia Nas na tle konkurencji? Na pewno fakt, że jako jedyni mamy wyłączność sprzedaży na tych plażach oraz mamy korzystne prowizje oraz system premii.

Dobra atmosfera jest dla Nas kluczowa, dlatego na koniec sezonu organizujemy imprezę pożegnalną. Ta praca jest idealnym połączeniem wakacyjnego wypoczynku oraz możliwości zarobku.

Ilość miejsc ograniczona! Kontakt : 783012309

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku