Doradca Klienta SIEDLCE
Pomarańcza
Siedlce, Mazowieckie
2 d. temu
source : Lento.pl

Pomarańcza Owocne Pożyczki to firma specjalizująca się od 7 lat w sprzedaży produktów finansowych. Budowanie oraz pielęgnowanie relacji z Pracownikami opartych na wzajemnym szacunku oraz życzliwości to dla nas sprawa najwyższej wagi.

Dołącz do naszego zespołu i kandyduj na stanowisko : Doradca Klienta Twoja praca będzie polegała na : - rozpoznawaniu potrzeb klientów i doradztwo - zawieraniu umów z nowymi i obecnymi klientami firmy - obsłudze posprzedażowa klientów zgodnie z harmonogramem spłat - wprowadzaniu danych w system operacyjny - współpracy z Kierownikiem Regionalnym Zapewniamy : - reprezentowanie firmy o ugruntowanej pozycji na rynku - praca w różnorodnym, otwartym zespole - elastyczne godziny pracy (także jako praca dodatkowa) - atrakcyjny system wynagrodzeń - atrakcyjny system motywacyjny (konkursy / bonusy) - kompleksowe szkolenia oraz programy rozwojowe - możliwość awansu - niezbędne narzędzia do pracy Oczekujemy : - zaangażowania i chęci nauki - pozytywnego nastawienia na realizacje celów - komunikatywności i rozwiniętych umiejętności interpersonalnych - odpowiedzialności i sumienności - niekaralności Mile widziane : - prawo jazdy kategorii B Wyślij do nas swoje CV.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji prowadzonej przez Pomarańcza Owocne Pożyczki Sp.

z o.o. z siedzibą w Lublinie, ul. Cisowa 11 lok. 208-209 . Wysyłając zgłoszenie aplikacyjne do Pomarańcza Owocne Pożyczki Sp.

z o.o. z siedzibą w Lublinie, ul. Cisowa 11 lok. 208-209, 20-703 Lublin zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Administratorem danych jest Pomarańcza Owocne Pożyczki Sp.

z o.o. z siedzibą w Lublinie, u. Cisowa 11 lok. 208-209. Dane gromadzone są dla potrzeb obecnej rekrutacji przez okres 3 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia przez Panią / Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji przez okres 3 lat (np.

poprzez dopisanie w CV następującej klauzuli : Zgadzam się na przetwarzanie przez Pomarańcza Owocne Pożyczki Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji ).

Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. W dowolnym momencie zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać cofnięta.

Pozostaje to bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku