DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY, DORADCA KLIENTA
Arkus
Swarzędz, Wielkopolskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Poszukujemy pracownika do działu firmy zajmującego się sprzedażą urządzeń dla przemysłu spożywczego na stanowisko : DORADCA TECHNICZNO-

HANDLOWY OPIS STANOWISKA : sprzedaż maszyn i urządzeń dla przemysłu spożywczego i kosmetycznego. pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie dobrych relacji z dotychczasowymi przygotowywanie ofert i negocjowanie warunków handlowych monitorowanie rynku i sporządzanie raportów doradztwo techniczne w zakresie doboru i zastosowań sprzedawanych rozwiązań uczestnictwo w targach i innych działaniach marketingowych w celu rozwoju sprzedaży i promowania marki praca w siedzibie firmy z częstymi wyjazdami, na terenie Polski.

WYMAGANIA : wykształcenie techniczne, minimum średnie wskazane doświadczenie na stanowisku handlowca wskazana komunikatywna znajomość języka angielskiego prawo jazdy kat.

B czynne umiejętność samodzielnej organizacji pracy zaangażowanie, kreatywność, motywacja do działania mobilność i dyspozycyjność umiejętność obsługi komputera OFERUJEMY :

  • Stabilność zatrudnienia (umowa o pracę na cały etat),
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do stopnia realizacji zadań,
  • Dużą samodzielność, niezależność,
  • Mały zgrany zespół współpracowników,
  • Wszelkie narzędzia pracy (tel. kom, komputer, samochód) do działań służbowych. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z aktualnym zdjęciem.
  • Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych