DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY, DORADCA KLIENTA
Arkus
Swarzędz, Wielkopolskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Poszukujemy pracownika do działu firmy zajmującego się sprzedażą urządzeń dla przemysłu spożywczego na stanowisko : DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY OPIS STANOWISKA : sprzedaż maszyn i urządzeń dla przemysłu spożywczego i kosmetycznego.

pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie dobrych relacji z dotychczasowymi przygotowywanie ofert i negocjowanie warunków handlowych monitorowanie rynku i sporządzanie raportów doradztwo techniczne w zakresie doboru i zastosowań sprzedawanych rozwiązań uczestnictwo w targach i innych działaniach marketingowych w celu rozwoju sprzedaży i promowania marki praca w siedzibie firmy z częstymi wyjazdami, na terenie Polski.

WYMAGANIA : wykształcenie techniczne, minimum średnie wskazane doświadczenie na stanowisku handlowca wskazana komunikatywna znajomość języka angielskiego prawo jazdy kat.

B czynne umiejętność samodzielnej organizacji pracy zaangażowanie, kreatywność, motywacja do działania mobilność i dyspozycyjność umiejętność obsługi komputera OFERUJEMY :

 • Stabilność zatrudnienia (umowa o pracę na cały etat),
 • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do stopnia realizacji zadań,
 • Dużą samodzielność, niezależność,
 • Mały zgrany zespół współpracowników,
 • Wszelkie narzędzia pracy (tel. kom, komputer, samochód) do działań służbowych. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z aktualnym zdjęciem.
 • Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku