Zastępca lidera Żarów
KBTI Poland
Świdnica
1 d. temu
source : recrute

Opis działalności firmy

Agencja Zatrudnienia

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Zastępca lidera Żarów Świdnica

Opis stanowiska

Agencja zatrudnienia poszukuje WorkProfi (cert. 17025) Zastępcy Lidera.

Miejsce pracy : Żarów; Zapewniony darmowy transport

Firma zajmująca się produkcją komponentów do sprzętu AGD

Opis stanowiska :

  • obsługa maszyn i linii oraz nadzór nad procesem produkcyjnym,
  • obsługa jednej z wielu linii automatycznych,
  • kontrola procesu zgodnie z planem kontroli jakości,
  • zarządzanie grupą około 15 osób,
  • realizacja planów wysyłkowych i planów maszynowych.
  • Wymagania

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym,
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn / pracy na produkcji,
  • doświadczenie w zarządzaniu grupą pracowników,
  • motywacja do pracy,
  • chęć podjęcia długoterminowej współpracy.
  • Oferujemy

  • umowa o pracę zawarta bezpośrednio z firmą,
  • szkolenia stanowiskowe,
  • praca na pełen etat + możliwość nadgodzin,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (stała podstawa + premie oraz dodatki np. premia obecnościowa, dodatek brygadzistowski),
  • praca w systemie trzyzmianowym (6- dniowy grafik pracy, niedziele wolne),
  • zwrot za dojazd do pracy własnym transportem,
  • zapewniony BEZPŁATNY dojazd do pracy z miejscowości : Świdnica, Strzegom, Jaworzyna Śląska, Bożanów, Piotrowice Świdnickie, inne.
  • Zgłoś tę pracę