Monter konstrukcji stalowych
Metal Group
Wrocław, Dolnośląskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Metal Group to firma, która specjalizuje się w branży metalurgicznej, realizując kontrakty na terenie Niemiec, Holandii i Belgii.

Jeśli szukasz pracy na podobnym stanowisku na terenie Polski -również zapraszamy do kontaktu. Poszukujemy pracowników z doświadczeniem w pracy na stanowisku : monter konstrukcji stalowych oraz monter / ślusarz.

 • Wymagania : - Doświadczenie w pracy (warunek konieczny), - Dobra znajomość rys. technicznego, - Umiejętności spawalnicze 135 będą dodatkowym atutem, - Umiejętność obsługi elektronarzędzi - Umiejętność pracy w zespole.
 • Oferujemy : - Polską umowę o pracę, - Regularne zjazdy do Polski, - Darmowe zakwaterowanie oraz dojazd do pracy, - Opiekę polskiego koordynatora na miejscu, - Odzież roboczą.

  Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku