Praca pomocnik drukarza Żary od zaraz
AAS
Żary, Lubuskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Pomocnik drukarza - 20 zł brutto / h - branża poligraficzna Potrafisz pracować w grupie i masz doświadczenie na produkcji?

Zgłoś się do nas już dziś! Mile widziani panowie Zakres obowiązków : -Wykonywanie prac pomocniczych przy obsłudze maszyn drukujących -Dostarczanie do maszyn drukujących niezbędnych materiałów i dokumentacji potrzebnej do druku -Działanie zgodnie z planem produkcyjnym -Aktywna współpraca z drukarzem w celu utrzymania standardów produkcyjnych Dlaczego my?

 • W pełni oskładkowana umowa zlecenie -Ubezpieczenie NNW + dobrowolne ubezpieczenie grupowe na życie PZU -Możliwość zdobycia cennego doświadczenia -Rozpoznawalna marka -Nowoczesne narzędzia -Szkolenie wdrażające -Konkurencyjną stawkę godzinową -Pracę w systemie zmianowym 6-14,14-22, możliwa praca w godzinach 22-6.
 • Masz sąsiada, kuzyna, wujka którzy poszukują pracy? Poleć ich a my za każdą poleconą osobę, która przepracuje min. 168h wypłacimy Ci premię do wypłaty (ilość osób nieograniczona).

  Aplikuj lub wyślij sms o treści DRUKARNIA na nr 725 256 951 - ODDZWONIMY!

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku