Social Media Manager
Grey Worldwide
Plac Konesera 11, Warszawa
3 d. temu
source : Just Join IT

Zadania :

  • samodzielne zarządzanie projektami z SoMe
  • codzienna operacyjna współpraca i utrzymywanie relacji z Klientem i partnerami
  • moderowanie kanałów marki, publikowanie treści, koordynacja tworzenia planów komunikacji, koordynacja aktywacji i konkursów konsumenckich, ustawianie reklam
  • tworzenie raportów i analiz
  • analiza aktywności reklamowej oraz identyfikowanie benchmarków komunikacyjnych w otoczeniu konkurencyjnym Klient
  • proponowanie rozwiązań w oparciu o zidentyfikowane potrzeby, wyzwania i szansy rozwoju biznesu Klienta
  • Co oferujemy?

  • pracę w zgranym zespole
  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • ciekawe projekty dla dużych, znanych marek
  • kreatywne inicjatywy
  • pakiet medyczny
  • siedzibę w nowym, wygodnym biurze
  • możliwość pracy zdalnej
  • Aplikuj jeśli :

  • Masz doświadczenie w pracy w agencji 360 lub interaktywnej, social mediowej
  • Znasz podstawy marketingu interaktywnego
  • Masz obycie z trendami w social mediach i popkulturą
  • Masz lekkie pióro i ogólny luz językowy
  • Jesteś osobą skrupulatną i terminową
  • Znasz język angielski i polski
  • Zgłoś tę pracę