Kierownik / Kierowniczka Działu Technologii komunikacyjnych w przemyśle (Digital Connectivity and Power) (f/m/d)
Siemens
Krakow, PL
‎1 godz. temu

Lokalizacja : Katowice, Kraków, Poznań, Warszawa, Wrocław W Siemensie tworzymy przyszłość oferując innowacyjne rozwiązania i realizując dla naszych Klientów projekty z zakresu digitalizacji i automatyzacji, słowem tworzymy rewolucję 4.

0. Aktualnie szukamy osoby na stanowisko Kierownika / Kierowniczki Działu - Digital Connectivity and Power (Digital Industries), która będzie odpowiedzialna za zarządzanie Działem Komunikacji Przemysłowej (Digital Connectivity and Power), oferującym rozwiązania IT w zakresie automatyki przemysłowej, w tym technologii SIMATIC NET, SCALANCE, sieci Industrial Ethernet, zdalnej komunikacji przemysłowej, 5G, produktów RUGGEDCOM, systemów identyfikacji radiowej RFID, RTLS.

Twórz przyszłość z nami. Do Twoich zadań będzie należeć : Zarządzanie operacyjne segmentem biznesowym Tworzenie strategii rozwoju na rynku polskim dla rozwiązań komunikacyjnych (Scalance, Ruggedcom) Realizowanie założeń budżetowych Akwizycja nowych odbiorców i cross-sell do istniejących Klientów Koordynowanie działań marketingowych Współpraca z Regionalnym Działem Sprzedaży Zarządzanie zespołem i produktem Kierowanie zespołem konsultantów i wsparcia technicznego w strukturze rozproszonej (6-osobowy zespół w 4 biurach regionalnych) Nadzór nad wsparciem technicznym przed i po sprzedażowym dla firm partnerskich, klientów branżowych Nadzór nad przygotowywaniem konfiguracji technicznych i ofert handlowych Nadzór nad uruchomieniem wdrożonych rozwiązań Nadzór nad prowadzonymi szkoleniami dla Klientów Organizowanie konferencji i wydarzeń branżowych Prezentacja oferty produktowej Współpraca z partnerami biznesowymi Zarządzanie współpracą z dystrybutorami Zarządzanie współpracą z firmami inżynierskimi Współpraca z think tank’ami i startup’ami na potrzeby rozszerzenia portoflio produktowego prowadzonego działu o usługi związane z Assesments i Audyt Cybersecurity (Audytorów wg IEC 6244) Pozyskiwanie partnerów produktowych i realizacja umów partnerskich Jakich umiejętności potrzebujesz, aby tworzyć z nami przyszłość?

Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki : elektronika, telekomunikacja, informatyka,) Minimum 5 letnie doświadczenie zawodowe w obszarze na podobnym stanowisku Doświadczenie w zarządzaniu zespołem Doświadczenie w pracy z klientami na rynku przemysłowym Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej dobrym w mowie i piśmie (w tym języka technicznego) Biegła znajomość języka polskiego Komunikatywność i zdolności negocjacyjne Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność zarządzania zespołem Odpowiedzialność, sumienność i dokładność Inicjatywa, samodzielność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki Przedsiębiorczość i umiejętność kreatywnego rozwiązywaniem problemów Zdolności analityczne i logicznego myślenia oraz szybkiego uczenia się i chęć poznawania nowych technologii IT Posiadanie prawa jazdy kat.

B oraz gotowość do podróży służbowych na terenie kraju Mamy Ci całkiem dużo do zaoferowania : Stanowisko o dużej samodzielności działania u lidera rynku Możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach Profesjonalny system szkoleń dostosowany do potrzeb i celów zawodowych Niezbędne narzędzia pracy (w tym samochód służbowy) Motywacyjny system wynagradzania i atrakcyjny pakiet benefitów (m.

in : system kafeteryjny - karta Multisport, bilety do kina / teatru / koncerty, zakupy; prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dodatkowe płatne dni wolne, karta lunchowa, karta kredytowa, dofinansowanie urlopu wypoczynkowego, vouchery na Święta Bożego Narodzenia) Siemens jest Pracodawcą Równych Szans Gdybyśmy wszyscy myśleli w ten sam sposób, nigdy nie stworzylibyśmy nic nowego.

Wiemy, że tworząc zróżnicowane środowisko pracy, mamy realny wpływ na sukces naszej firmy, dlatego zachęcamy do aplikowania Kandydatów z różnych środowisk (o różnych doświadczeniach i podejściach).

Tworząc przyjazne i otwarte środowisko pracy, dbamy by na każdym etapie naszych działań wspierać kulturę różnorodności. Zapewniamy, że wszyscy aplikujący Kandydaci będą oceniani pod kątem ich kompetencji, bez względu na ich płeć, wiek, status społeczny, niepełnosprawność, orientację seksualną, wyznanie przekonania polityczne, kolor skóry czy pochodzenie.

Zapraszamy do aplikowania! Organization : Digital Industries Company : Siemens Sp. z o.o. Experience Level : Experienced Professional Job Type : Full-time

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku