Rekruter IT
Hays Office
Warszawa
5 d. temu
source : infoPraca

NR REF. : 1157170

Dla naszego Klienta, amerykańskiego start- upu rozwijającego się na polskim rynku obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Rekrutera IT.

Twoja nowa rola :

Osoba za trudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za : zarzadzanie procesami rekrutacyjnymi, planowanie rozmów kwalifikacyjnych, negocjacje ofertowe, zarządzanie aplikacjami i odpowiedziami, dostarczanie na czas informacji zwrotnej zarówno kandydatom, jak i wewnętrznym interesariuszom, pozyskiwanie najlepszych kandydatów przy wykorzystaniu różnych metod pośrednich i bezpośrednich.

Czego potrzebujesz żeby odnieść sukces?

Idealny Kandydat powinien posiadać przynajmniej rok doświadczenia w pracy w rekrutacji ( preferowana branża IT), bardzo dobrą znajomość języka angielskiego, wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji oraz pracy zarówno w zespole jak i samodzielnie, oraz wykształcenie wyższe- mile widziane w kierunku związanym z zarządzaniem zasobami ludzkimi lub pokrewne.

Co otrzymujesz w zamian?

Nasz Klient oferuje prace w wielokulturowym i nowoczesnym środowisku oraz możliwość rozwoju w branży cyberbezpieczeństwa i IT a ponadto konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet świadczeń : ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie grupowe na życie, karta sportowa / dofinansowanie wakacji.

Co zrobić, żeby zaaplikować?

Jeżeli myślisz że ta oferta jest dla Ciebie, nie zwlekaj, aplikuj.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku