Główny Architekt Oprogramowania klasy Enterprise
COMARCH
Kraków, Polska
5 d. temu

W związku ze znaczącą liczbą projektów realizowanych dla dużych, międzynarodowych operatorów telekomunikacyjnych poszukujemy osób z doświadczeniem w pracy z różnymi stosami technologicznymi, które szukają nowych wyzwań oraz pracy w kreatywnym, dynamicznym zespole.

Dołącz do nas jako architekt systemów OSS (Operations Support Systems) używanych przez operatorów telekomunikacyjnych w Polsce (T-Mobile, Orange, Netia) i na świecie (Vodafone, Telefónica, T-Mobile, Orange, LG U+, NGENA).

PROFIL PRACOWNIKA

  • Ukończone studia informatyczne lub pokrewne
  • Doświadczenie w projektowaniu systemów opartych o architekturę microservices (5+ lat)
  • Praktyczne doświadczenie w tworzeniu aplikacji w kontenerach (Doker) i znajomość koncepcji Continuous Integration&Delivery
  • Wiedza dotycząca architektonicznych wzorców projektowych oraz zagadnień orkiestracji w architekturze microservices
  • Znajomość Java EE 8, baz danych Open Source : SQL oraz NoSQL oraz UML 2.0
  • Język angielski na poziomie minimum B2
  • Dodatkowym atutem będą Certyfikaty Oracle w zakresie Java
  • Mile widziana znajomość : mikroserwisowych rozwiązań API Gateway, Service Mesh (Istio)GitLab CI / CD PipelinesRed Hat Open Shift oraz serwera aplikacji JBoss Wildflynarzędzi Open Source : Elastic Stack, Zipkin, Kibana, Prometheus, Jenkins
  • TWOJE ZADANIA

  • Projektowanie : systemów w oparciu o architekturę tzw. microservices oraz o nowoczesny stos rozwiązań klasy open-sourcetestowalnych systemów uruchamianych w chmurze obliczeniowejreaktywnych rozproszonych systemów utrzymywanych w systemie minimum downtime
  • Weryfikacja nowych technologii i prototypowanie
  • Współpraca z architektami poszczególnych produktów, właścicielami produktu, wdrożeniami, testerami na różnych etapach tworzonego oprogramowania
  • w zakresie analizy wymagań i projektowania systemów

  • Wsparcie przy przygotowywaniu dokumentacji produktowej
  • DLA CIEBIE

  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Przyjazna atmosferę pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
  • Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT
  • Udogodnienia dla rowerzystów (stojaki, szatnie, rowerownie, stacja naprawcza),
  • a dla tych, co do pracy docierają samochodem naziemny i podziemny parking

  • Bezpośrednio na naszym kampusie : na centrum medyczne iMed24, strefę rekreacyjną, z basenem i siłownią, a nawet stołówkę
  • Kameralne pokoje, brak gorących biurek (znajdziesz miejsce na paprotkę czy swój ulubiony kubek)
  • Karnety na całą rundę piłkarskiej ekstraklasy dla fanów Cracovii i ich rodzin, a także wejściówki na lodowisko
  • Zgłoś tę pracę