Młodszy Specjalista ds. Rozliczeń - Gliwice
ZoltOs.pl Agencja Pracy Tymczasowej i Pośrednictwa Pracy
Gliwice
1 d. temu
source : infoPraca

Zakres obowiązków :

  • wprowadzanie danych do systemu komputerowego,
  • realizacja procesów rozliczania i korygowania dokumentów sprzedażowych,
  • wystawianie faktur sprzedaży mediów,
  • obsługa procesu wygaszania rachunków energetycznych,
  • pozyskiwanie danych o odczytach energetycznych,
  • wprowadzanie danych do EXCELa,
  • analizowanie procesów sprzedażowych,
  • skanowanie, rejestracja, dekretacja korespondencji oraz obsługa systemu obiegu dokumentów,
  • optymalizowanie jakościowe i ilościowe procesów sprzedażowych,
  • pozostałe czynności administracyjno-biurowe.
  • Wymagania :

  • wykształcenie minimum średnie,
  • dobra znajomość obsługi komputera (MS OFFICE, zwłaszcza Excel - mile widziana) oraz urządzeń biurowych,
  • zdolności analityczne i szybkiego uczenia się,
  • doświadczenie w pracy z systemami informatycznymi.
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,
  • bardzo duża samodzielność, otwartość na zmiany,
  • umiejętność pracy w dynamicznym i zmiennym otoczeniu,
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu.
  • Oferujemy :

  • pracę w dużej korporacyjnej firmie,
  • ciekawą, pełną nowych wyzwań pracę,
  • wynagrodzenie zasadnicze, premia kwartalna,
  • praca biurowa nie związana z telemarketingiem oraz kontaktem z klientem!
  • Zapewniamy wszystkim kandydatom pełną dyskrecję.

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV) z zaznaczeniem numeru referencyjnego.

    W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli ZGODNIE z poniższą treścią :

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych przez ZoltOs.pl Aleksandra Żółtowska-Ostroszczyk, z siedzibą przy ul.

    Szafirowej 49 / 4, 44-12 Gliwice, w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na stanowisko wymienione w ogłoszeniu, zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z 27 kwietnia 2016 r.

    w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (Dz.

    Urz. UE L 119 z 4.5.2016 r.). Oświadczam, że zostałam / zostałem powiadomiona / powiadomiony o tym, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, jak również o tym, że przysługuje mi prawo do cofnięcia niniejszej zgody w każdym czasie, przy czym cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest równoznaczne z rezygnacją z dalszego udziału w tym procesie rekrutacyjnym.

    Certyfikat agencji zatrudnienia nr 10301