poszukujemy fizjoterapeuty
Ośrodek Intensyw. Rehab. Ruchowej Fizjo-Med
Wałbrzych, Dolnośląskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Miejsce pracy : Strzelin Poszukujemy osoby z własną działalnością. Do swojego zespołu, poszukujemy fizjoterapeuty z pasją i doświadczeniem.

Pracujemy w systemie 2 zmianowym : 8 : 00-16 : 00 oraz 12 : 00- 20 : 00. Szukamy kogoś z nieszablonowym myśleniem, indywidualnym podejściem do pacjenta, który wykaże się wiedzą i zainteresowaniem.

Zależy nam na osobie, która będzie posiadać kursy m.in. z dziedziny ortopedii, terapii wisceralnej, igłoterapii, pinopresury.

Inne kursy również mile widziane. Do obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku będzie należało : *wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych z zakresu fizykoterapii, kinezyterapii oraz masażu leczniczego *zapewnienie opieki fizjoterapeutycznej pacjentom, kierując się ich dobrem i poszanowaniem godności osobistej Wymagania : *Wykształcenie wyższe (licencjackie, magisterskie) na kierunku fizjoterapia *Doświadczenie w zawodzie minimum rok *Zaangażowanie w pracę *Wysoka kultura osobista, komunikatywność, odpowiedzialność, samodzielność *Chęć rozwoju osobistego *Umiejętność pracy w zespole *Umiejętność nawiązywania i podtrzymywania dobrych relacji z pacjentami *Dbałość o tworzenie pozytywnego wizerunku firmy *Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych *Prawo jazdy kat.

B Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem zawierającego klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wraz z listem motywacyjnym : klikając w przycisk aplikowania.

Zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a oraz art. 4 ust. 11 ogólnego Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Fizjo-Med z siedzibą w Strzelinie 57-100, ul. Okulickiego 9 moich danych osobowych zawartych w dokumentacji aplikacyjnej w celu i zakresie niezbędnym do uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji (w okresie najbliższych 6 miesięcy).

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku