Pracownik Działu Zakupów
"PROBUDOWA" sp. z o.o.
Wrocław, dolnośląskie, Polska
5 d. temu
source : Praca

PROBUDOWA" sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma specjalizująca się w budownictwie inżynieryjnym i hydrotechnicznym.

Od lat budujemy, przebudowujemy oraz remontujemy drogowe i kolejowe obiekty mostowe, budowle hydrotechniczne oraz inne konstrukcje inżynierskie.

W związku z intensywnym rozwojem firmy do naszego młodego i energicznego zespołu poszukujemy osób na stanowisko :

Zakres obowiązków :

  • realizacja zakupów i usług zgodnie z potrzebami firmy;
  • prowadzenie zapytań ofertowych i postępowań zakupowych w zakresie materiałów i usług na budowy infrastruktury kolejowej i mostowej;
  • współpraca z dostawcami i klientami firmy, poszukiwanie nowych dostawców, budowanie i podtrzymywanie relacji handlowych, negocjacje warunków umownych;
  • dopilnowanie realizacji zamówień i dostaw materiałów zgodnych z kosztorysem, dokumentacją projektową i uzgodnieniami z inwestorem;
  • sporządzanie umów oraz zamówień;
  • nadzór nad terminowością dostaw i ich zgodnością z zamówieniem / umową.
  • Od kandydatów oczekujemy :

  • wykształcenia technicznego;
  • umiejętności negocjacyjnych i budowania relacji z dostawcami;
  • min. rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • dobrej znajomości pakietu MS Office;
  • dużej samodzielności w pracy;
  • umiejętności czytania dokumentacji budowlanej (mile widziane)
  • dyspozycyjność 5 dni w tygodniu.
  • Oferujemy :

  • stabilną pracę w nowoczesnej firmie budowlanej;
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia;
  • niezbędne narzędzia pracy biurowej;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • benefity pracownicze (ubezpieczenie grupowe, karta MutiSport Plus).
  • Zgłoś tę pracę