Informatyk
Centrostal Handel Sp. z o.o.
Toruń
‎6 godz. temu
source : infoPraca

Zakres obowiązków :

  • zarządzanie systemem ERP
  • budowa raportów w systemie ERP niezbędnych do pracy użytkownikom
  • przyjmowanie zgłoszeń od użytkowników oraz pomoc w ich rozwiązywaniu
  • aktualizacja strony internetowej firmy
  • uczestnictwo przy wdrażanych aplikacjach / systemach
  • rozbudowa infrastruktury teleinformatycznej
  • nadzór, usuwanie usterek, rozbudowa systemu monitoringu
  • inne prace bieżące
  • Wymagania :

  • wykształcenie średnie / wyższe informatyczne
  • znajomość systemów ERP i WMS
  • znajomość baz danych MS SQL, systemów MS Windows Server, MS Office
  • znajomość zagadnień dotyczących sieci
  • samodzielność, zaangażowanie, dokładność, dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziana znajomość systemów wirtualizacji
  • mile widziana znajomość budowy systemów monitoringu
  • Oferujemy :

  • stabilną pracę w ramach umowy o pracę
  • atrakcyjny system wynagradzania (premia uznaniowa)
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji w ramach specjalistycznych kursów finansowanych przez pracodawcę
  • kursy językowe online (angielski lub niemiecki)
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • pożyczki remontowe z ZFŚS
  • dofinansowanie wypoczynku dzieci z ZFŚS
  • możliwość przystąpienia do programu emerytalnego
  • przyjazna atmosfera
  • pracę pełną wyzwań w dynamicznym zespole
  • Zgłoś tę pracę