Staż zawodowy około 1000 zł miesięcznie, potem praca
Biuro Szkoleń
Stalowa Wola, Podkarpackie
5 d. temu
source : Lento.pl

Podkarpacka Akademia Zawodowców" Projekt Europejski, kierowany do osób zamieszkałych lub uczących się na terenie woj. podkarpackiego powyżej 29 r.

ż. Jeśli jesteś osobą bezrobotną, zarejestrowaną / niezarejestrowaną w PUP, chcesz podnieść swoje kwalifikacje zawodowe całkowicie BEZPŁATNIE, zapisz się do nowego projektu! Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności oraz rolnicy odchodzący z rolnictwa z gospodarstwem do 2ha.

Oferujemy : - Spotkania z wykwalifikowanymi doradcami zawodowymi, pośrednikami pracy, - Stypendium szkoleniowe oraz stażowe ok 1000zł, -

Materiały szkoleniowe, - Catering w trakcie szkoleń zawodowych, - Certyfikat o ukończeniu projektu, potwierdzający nabycie kwalifikacji zawodowych, -

Staż zawodowy (3 - lub 6 - miesięczny) o tematyce : pracownik biurowy, sprzedawca, przedstawiciel handlowy. Kontakt : tel.

735-655-075; 735-040-262 E-mail :

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku