Scrum Master
IDEA
Knurów, Śląskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Wiesz jak dbać o proces tworzenia produktu i zespół który nad nim pracuje? Potrafisz dopilnować terminów, ustaleń i standardów?

Najlepiej czujesz się na autonomicznym stanowisku, bo masz silną potrzebe niezależności działań ? Interesuje Cię długotrwała współpraca i nie jesteś wyłącznie zadaniowcem?

W takim razie to ogłoszenie jest skierowane właśnie do Ciebie! Czego w Tobie szukamy? 2 lat doświadczenia w pełnieniu roli Scrum Mastera, Project Managera, Kierownika Działu R&D lub podobne Masz wiedzę na czym ta rola polega a z czym nie powinno się jej mylić, jest to o tyle ważne, że będziesz pierwszą osobą w organizacji, która tą rolę będzie pełnić Doświadczenia w projektach gdzie wykorzystywałeś zwinne metodyki Ukończonego kierunku inżyniera Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne Umiejętności analitycznego myślenia Otrzymasz : Realny wpływ na organizację pracy dwóch kilkunastoosobowych zespołów konstruktorskich Dowolny rodzaj umowy Odpowiednie pole dla Twojej kreatywności i ciągłej ochoty rozwoju i doskonalenia się Absolutną niezależność i zaufanie wobec Twoich decyzji Co należałoby do Twoich zadań?

Organizacja pracy zespołu konstrukcyjnego w firmie produkcyjnej Pomoc w zrozumieniu metod zwinnych i jego wdrożenie w zespole Dopilnowanie aby potencjał ludzki był dobrze wykorzystany Zwiększanie produktywności teamu Planowanie tygodnia Dbanie o przejrzystość i jasność zasad organizacji dokumentacji i podziału zadań w zespole

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku