Specjalista ds. Zamówień Internetowych
Benett People Sp. z o.o.
Warszawa
‎20 godz. temu
source : infoPraca

Dla naszego klienta, lidera rynku sprzedaży elektroniki w Polsce, poszukujemy osoby na stanowisko :

Specjalista ds. Zamówień InternetowychMiejsce pracy : Warszawa10 / 2020

Zadania :

  • obsługa zamówień w systemie CMS
  • obsługa procesu zwrotów
  • wystawianie zleceń i korekt w systemie WWS
  • współpraca z marketami oraz Call Center w zakresie zgłoszeń dotyczących zamówień internetowych
  • dbanie o sprawne działanie sklepu internetowego
  • Wymagania :

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Oferujemy :

  • ciekawą, rozwojową pracę w międzynarodowym środowisku
  • przyjazne otoczenie kompetentnych współpracowników
  • pracę w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • pracę do końca Stycznia
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zgłoś tę pracę