Hydraulik oraz Pomoc Hydraulika
Sachse
Szczecin, Zachodniopomorskie
‎22 godz. temu
source : Lento.pl

Sachse Sp. z o.o. istnieje na rynku agencji zatrudnienia od 2009r. Oferujemy legalne oraz stabilne zatrudnienie. W dziedzinie HR świadczymy usługi takie jak pośrednictwo pracy, zatrudnianie pracowników tymczasowych oraz stałych.

Obecnie poszukujemy Hydraulików , którzy : - mają wykształcenie kierunkowe / doświadczenie w zawodzie - znają dobrze język niemiecki - posiadają prawo jazdy i samochód ( mile widziane) Oferujemy : stałe zatrudnienie niemiecką umowę o pracę niemieckie ubezpieczenie wynagrodzenie zależne od doświadczenia i wykształcenia : stawki dla fachowców od 13,13 brutto / h € + dieta 28 € netto za każdy dzień roboczy POMOCNIK od 10,82brutto / h € + dieta 28 € netto mieszkanie zapewnione przez firmę (opłacone) Jeżeli zainteresowała Ciebie ta oferta i spełniasz nasz oczekiwania prześlij swoje CV na adres :

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku