Pracownik produkcji
Randstad Polska Sp. z o.o.
Trawniki, lubelskie, Polska
4 d. temu
source : Praca

Miejsce pracy TRAWNIKI

Możliwy dofinansowany transport z Chełma

Szukasz stabilnej pracy przy produkcji? Chcesz zobaczyć jak powstają popularne środki czystości? Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta? Kliknij- "APLIKUJ"

oferujemy

  • wynagrodzenie od 1800 do 2800 na rękę;
  • pracę na pełen etat od ZARAZ;
  • umowę o pracę tymczasową (płatne składki i urlopy);
  • możliwość przyuczenia (mile widziani Kandydaci / tki bez doświadczenia);
  • zadania

  • pakowanie gotowych produktów np gąbki, kostki toaletowe;
  • kontrola jakości;
  • składanie komponentów;
  • obsługa maszyn i urządzeń znajdujących się na stanowisku pracy.
  • oczekujemy

  • motywacji do pracy;
  • dyspozycyjności;
  • doświadczenia na stanowisku produkcyjnym (mile widziane);
  • masz uprawnienia UDT- zgłoś to nam koniecznie!
  • Zgłoś tę pracę