Praktykant ds. administracyjno – biurowych
Scanmed S.A.
Biuro przy ul. Stefana Okrzei 1A w Warszawie, mazowieckie
4 d. temu
source : FACHPRACA

Grupa Scanmed świadczy kompleksowe usługi medyczne w zakresie opieki ambulatoryjnej, specjalistycznej, diagnostyki i leczenia szpitalnego.

Jest obecna w ponad 40 lokalizacjach w całej Polsce. Prowadzi dwa wielospecjalistyczne szpitale św. Rafała w Krakowie i Rudolfa Weigla w Blachowni, centra medyczne ze specjalną ofertą dla środowiska akademickiego, sieć centrów kardiologicznych oraz 3 renomowane monokliniki : Gastromed w Lublinie, Sport-Klinikę w Żorach i Centrum Okulistyczne Weiss Klinik w Chorzowie.

Zakres obowiązków

  • bieżące wsparcie w czynnościach i zadaniach z pogranicza obszarów : HR, Kadr i Płac, Księgowości, Administracji
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy przy realizacji codziennych zadań organizacyjnych
  • kontakt i obsługa Klienta (głównie wewnętrznego)
  • Wymagania

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • komunikatywność
  • dokładność, sumienność, rzetelność
  • Oferujemy

  • płatne, 3-miesięczne praktyki
  • indywidualnie dopasowaną formę i warunki współpracy
  • możliwość nawiązania współpracy o charakterze długofalowym po odbyciu praktyki
  • zdobycie doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju kompetencji zawodowych i osobistych
  • przyjazną atmosferę
  • Zgłoś tę pracę