Pracownik biurowy z językami francuskim i angielskim
Cee Experts
Warszawa, Mazowieckie
4 d. temu
source : Lento.pl

CEE Experts to firma specjalizująca się w rekrutacji utalentowanych osób ze znajomością języków obcych na stanowiska w różnorodnych działach międzynarodowych firm.

Naszymi klientami są znane korporacje oraz polskie firmy będące synonimem sukcesu w swojej branży. Pracownik biurowy z językami francuskim i angielskim Zadania : - Mailowy kontakt z klientami biznesowymi w j.

francuskim oraz angielskim - Administracja biurowa i wsparcie działu administracji / księgowości / zakupów - Drobne tłumaczenia z j.

angielskiego na j. polski Oczekiwania : - Bardzo dobra znajomość j. francuski - C1 - dobra znajomość języka angielskiego - B2 - Komunikatywność - DOŚWIADCZENIE NIE JEST WYMAGANE Oferujemy : - Pracę w międzynarodowym środowisku - Używanie języków obcych na codzień - Możliwości rozwoju - Szkolenia - Atrakcyjne wynagrodzenie Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku