Praca na szklarni/sortowni -EXTRA BONUS 100€
Up Recruitment Sp. z o.o.
Lublin, PL
6 d. temu
source : Europa.jobs

Pośrednictwo Pracy Tymczasowej Up Recruitment Sp. z o. o. z siedzibą w Tarnowie z certyfikatem o numerze 13887Dla naszego holenderskiego pracodawcy poszukujemy osób chętnych do pracy przy kwiatach ,na halach (sorotwania,pakowania owocow,pakowania salatek)oraz przy kwiatach na szklarniDLA KAZDEJ OSOBY PO PRZEPRACOWANYCH DWOCH TYGODNIACH PRACY BONUS 100 € OD PRACODAWCYWymagania : -dyspozycyjnosc-motywacja do pracy-doswiadczenie nie jest wymaganeOferujemy : -atrakcyjne wynagrodzenia-praca na dluzszy okres-cotygodniowe wyplaty-dojazd do pracy firmowym samochodem lub rowerem-domy i mieszkania firmowe w pelni wyposazone-opieka i pomoc polskich koordynatorów-pomoc w organizacij transportu do Holandii Aplikując wyrazasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku