Pakowanie art. spożywczych ORDERPICKER - 12,39 €/h
Axidus International Sp. z o.o.
Szczecin, PL
4 d. temu
source : Europa.jobs

Pracuj w centrum dystrybucji znanej sieci supermarketów w Holandii!Poszukujemy pracowników na stanowisko pakowacz artykułów spożywczych (słodycze, chipsy, napoje, owoce i warzywa i inne).

Praca odbywa się od poniedziałku do soboty. W wymiarze od 40 do 51 godzin na tydzień.Praca możliwa również dla par. Wystarczy że znasz angielski na poziomie A2 lub wyższym.

Zapewnimy Ci zorganizowany wyjazd z Polski do Holandii (usługa płatna).Zakres obowiązków : Kompletowanie zamówień za pomocą systemu głosowego, z wykorzystaniem skaneraSystem typu "voicepick" oraz elektryczny wózek paletowy pomogą Ci w wykonywaniu codziennych czynności.

Swoje obowiązki wykonujesz na jednym z dwóch hal. Hala ciepła około 14-16 stopni, Hala zimna około 4-6 stopni w zależności od obsługiwanego produktu.

ZAROBKI : Stawka podstawowa 12,39 Euro za każdą godzinę pracy bez względu na wiek Kandydatów. Nie stosujemy niższych stawek wiekowych!soboty dodatkowo płatne 16,72 euro / za godzinę oraz zmiany nocne 17,22 euro / za godzinę .

Przewidywane zarobki nawet 500 Euro tygodniowo!Dodatkowo bonus 150Euro jako zwrot kosztów przyjazdu do Holandii.Oferujemy : tygodniowe wypłaty - w każdy piątek na wskazane konto bankowe!możliwość zaliczek co tydzieńwspólne zakwaterowanie dla par i grup znajomych (okolice Rotterdamu),organizujemy przejazd z Polski do Holandii (usługa płatna),bonus 150 € netto jako zwrot kosztów przyjazdu do HolandiiMasz prawo jazdy kat.

B? - zostań dodatkowo kierowcą auta służbowego! Auto służbowe i rozliczenie godzinowe za każdy ekstra kurs!BONUS w postaci telefonu Apple IPhone dla kandydatów prowadzących auta służbowe po 5 tygodniach pracy!Umowy zawierane są na okres : 12 tygodni z możliwością przedłużenia.

Aplikuj wypełniając prosty formularz zgłoszenia on-line. Użyj przycisku widocznego w ogłoszeniu. Po otrzymaniu Twojej aplikacji, oddzwonimy podając szczegóły zatrudnienia.

Ilość miejsc ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń.Oferta pracy agencji KRAZ 8517.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku