Technik MRI
Luxmed Sp. z o.o.
Lublin
1 d. temu

Opis oferty

Centrum Medyczne Luxmed istnieje od 1992 r. i jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm na Lubelszczyźnie.

Słuchamy, reagujemy, tworzymy rozwiązania, dzięki którym możemy w pełni dostosować się do oczekiwań Naszych Pacjentów.

Dołącz do naszego zespołu medycznego!

Oferujemy :

  • możliwość wyboru formy zatrudnienia (umowa o pracę, umowa kontraktowa),
  • stabilną pracę w miłej atmosferze,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • abonamentową opiekę medyczną.
  • Poszukiwane kompetencje :

  • wykształcenie kierunkowe (technik, licencjat, magister),
  • kurs ochrony radiologicznej Pacjenta,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • mile widziane doświadczenie w pracy.
  • Zakres obowiązków :

  • przygotowanie gabinetu do pracy,
  • przygotowywanie Pacjenta do badania diagnostycznego,
  • wykonywanie badań diagnostycznych wg obowiązujących standardów,
  • prowadzenie dokumentacji elektronicznej zgodnie z obowiązującymi procedurami.
  • Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.