Młodszy Operator Maszyn Pakujących
Bakoma Sp z oo
Elżbietów (powiat sochaczewski), PL
5 d. temu
source : FACHPRACA

Wiodący producent wyrobów branży mleczarskiej Firma Bakoma Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukuje Kandydatów na stanowisko :

Zakres obowiązków :

  • Pakowanie produktu gotowego w opakowania jednostkowe i zbiorcze,
  • Kontrola parametrów produkcji,
  • Przeprowadzanie mycia i sterylizacji maszyn,
  • Współpraca z innymi grupami zawodowymi w celu zapewnienia ciągłości produkcji,
  • Przezbrajanie maszyn pakujących,
  • Prowadzenie przeglądów prewencyjnych obsługiwanych maszyn.
  • Wymagania :

  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność współpracy w zespole.
  • Oferujemy :

  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Możliwość poznania najnowszych technologii,
  • Pracę w zgranym zespole, w miłej atmosferze,
  • Pakiet medyczny,
  • Dowóz bezpłatny do pracy z Sochaczewa, Łowicza, Żyrardowa.
  • Zgłoś tę pracę