Zatrudnimy Uśmiechniętego Sprzedawcę w Salonie 5-10-15
Modolandia Kinga Guzewska
Pruszków, Mazowieckie
4 d. temu
source : Lento.pl

Jeżeli chcesz pracować w przyjaznym miejscu pełnym inspiracji, rozwijać swoje pasje związane z modą, dołącz do nas. Czy to właśnie Ciebie poszukujemy?

Osoba, której poszukujemy, powinna lubić ludzi a w szczególności klienta, interesować się modą i trendami, mieć nietuzinkową osobowość oraz cechować się umiejętnością pracy w zespole.

Co możesz zyskać : - Umowę o pracę - Pracę dla znanej i przyjaznej marki - Przyjaznego szefa - Wynagrodzenie z systemem motywacyjnym - Szkolenie i coaching z zakresu obsługi klienta i VM Czego my oczekujemy : - Pogody ducha i radości z życia i pracy z klientem - Odpowiedzialności oraz umiejętności organizacji pracy - Skuteczności (realizacji planu sprzedaży) - Dyspozycyjności Jeśli myślisz sobie : oooo! To może być miejsce dla mnie-wyślij swoje CV lub zadzwoń

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku