Specjalista ds. procesowania zamówień, praca z językiem portugalskim
L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o.
Łódź, łódzkie, Polska
1 d. temu

Aktualnie dla naszego Klienta z branży BPO / SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Numer referencyjny : MAKO

Miejsce pracy : Łódź

Obowiązki na stanowisku :

  • koordynowanie procesu zamówień (przyjmowanie zamówień, wprowadzanie do systemu, koordynowanie procesu zamówień)
  • stały kontakt z klientami biznesowymi (mail, telefon, chat)
  • koordynowanie stanów magazynowych
  • wprowadzanie zmian na kontach klienta
  • aktualizowanie zamówień
  • praca w SAP
  • koordynowanie terminu dostarczenia zamówienia
  • udział w negocjacjach cenowych
  • przygotowywanie ofert i wycen dla klienta
  • Wymagania :

  • znajomość języka angielskiego (b2)
  • znajomośc języka portugalskiego (b2 / c1)
  • WAŻNE - wymagana znajomość obu języków obcych
  • znajomość systemu SAP / sales force
  • pokrewne doświadczenie zawodowe - minimum 6 miesięcy
  • swobody w komunikacji
  • umiejętność budowania pozytywnych relacji służbowych z klientami firmy
  • wykształcenie kierunkowe, kursy kierunkowe - będą stanowiły dodatkowy atut kandydata
  • Co oferuje klient :

  • pracę od poniedziałku do piątku w standardowych godzinach biurowych
  • pracę na pełen etat
  • stabilne i długoterminowe zatrudnienie w międzynarodowej, znanej firmie, na podstawie umowy o pracę
  • pracę zdalną (dla kandydatów z całej Polski)
  • start pracy w październiku br.
  • sprzęt służbowy (laptop, telefon)
  • pakiet benefitów (multisport, prywatna opieka medyczna i inne)
  • Aplikuj