Specjalista do zarządzania majątkiem IT
ITCONNECT
Warszawa
1 d. temu

Zakres obowiązków :

  • Diagnostyka i konserwacja sprzętu
  • Wyszukiwanie i współpraca z kontrahentami w zakresie odsprzedaży i utylizacji sprzetu IT
  • Aktualizacja danych i monitorowanie statusów w ITSM Remedy
  • Wymagania wobec kandydatów :

  • Minimum półroczne doświadczenie z prowadzeniem dokumentów sprzedażowych
  • Komunikatywność, sumienność, umiejętność pracy w zespole, zdyscyplinowanie
  • Zaawansowana znajomość MS Excel
  • Wiedza z zakresu sprzedaży
  • Znajomość systemu ITSM Remedy
  • Oferujemy :

  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i karty sportowej na preferencyjnych warunkach
  • Praca u klienta z branży telekomunikacyjnej
  • Lokalizacja : Warszawa

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych