pracownik działu obsługi klienta
Randstad Polska Sp. z o.o.
Gdańsk, Pomorskie, Polska
5 d. temu
source : Jobs.pl

Lubisz pracę z ludźmi i brakuje Ci okazji do używania niemieckiego?

Aplikuj, i wykorzystaj swoje umiejętności językowe w codziennej pracy!

zadania

  • kontakt z klientami drogą telefoniczną, mailową oraz przez chatbox,
  • pomoc w rozwiązywaniu problemów klientów oraz edukowanie w rozwiązywaniu przyszłych
  • oczekujemy

  • znajomości języka niemieckiego na poziomie C1,
  • wysoko rozwiniętych zdolności komunikacyjnych,
  • pozytywnego nastawienia i chęci pomocy zgłaszającym się osobom,
  • biegłości w obsłudze komputera i pakietu MS Office,
  • cichego, odseparowanego pomieszczenia, które zapewni ergonomię pracy oraz wymaganą jakość obsługi klienta (praca zdalna na terenie Polski)
  • doświadczenie w obsłudze klienta lub w pracy z social media będzie stanowiło dodatkowy atut
  • oferujemy

  • rekrutację online - bez wychodzenia z domu,
  • umowa o pracę bezpośrednio z naszym Klientem,
  • całościowy trening i wszystkie niezbędne narzędzia,
  • home office na terenie Polski,
  • praca w systemie zmianowym (zmiany po 8,5h układane od poniedziałku do niedzieli, między 6 : 00 a 00 : 00),
  • pracę w międzynarodowym zespole dla globalnej firmy,
  • możliwość obcowania z językiem niemieckim w codziennej pracy,
  • pakiet benefitów
  • Zgłoś tę pracę